tusside-logo-2_1@4x

BTSO Ziyareti ve Yönetim Kurulu Toplantısı

Bu Haberi Paylaş

TÜSSİDE Yönetim Kurulu toplantısı Bursa’da Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ’nın ev sahipliğinde Altıparmak’taki temsilcilik binasında gerçekleşti. Toplantıda TÜSSİDE ve BTSO arasında olası işbirliği projeleri de değerlendirildi.

Gerçekleşen toplantıya TÜSSİDE Yönetim Kurulu üyeleri ile BTSO temsilcileri ve iş dünyasından çeşitli davetliler katıldı.

Toplantıya Milli Eğitim Bakanlığı müsteşar yardımcıları Salih ÇELİK, Doç. Dr. Ömer AÇIKGÖZ, TÜBİTAK Genel Sekretesi Arif KOYUNCU, BTSO Genel Sekreteri Hüseyin GÜLER, BTSO Başkan Danışmanı Mustafa HATİPOĞLU,  Bursa Teknik Üniversitesi Rektörü Ali SÜRMEN, Ermetal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Fahrettin GÜLENER ve TÜSSİDE Müdürü Tezer BATTAL katıldı. Tezer BATTAL kurumun faaliyetleri iel ilgili olarak yapmış olduğu sunum, toplantı katılımcılarının TÜSSİDE faaliyetleri konusundaki görüşleri ile devam etti.

BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Fahrettin GÜLENER’in BTSO’nun mesleki eğitim konusunda yapmış oldukları çalışmalar ve odanın 16 makro projesi hakkında vermiş oldukları bilgilerle devam eden toplantı iyi niyet temennileri ile sona erdi.

Soru ve önerileriniz içinİletişime Geçin

En Yeniler