tusside-logo-2_1@4x

TÜSSİDE

Kalite Politikamız

Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü (TÜSSİDE), strateji ve yönetim sistemleri geliştirmeye yönelik araştırma, danışmanlık ve eğitim faaliyetleri yürüten bir TÜBİTAK enstitüsüdür.

TÜSSİDE, nitelikli kadrosu ve kurduğu işbirlikleri ile 40 yılı aşkın süredir, ülkemiz kurumlarının sürdürülebilir politika ve stratejiler geliştirmeleri, etkin ve verimli yönetim sistemlerine sahip olmaları ve bireylerin yönetim yetkinlik ve becerilerinin geliştirilmesi amacıyla projeler yürütmektedir. Yeni teknolojilerin iş yapış biçimlerini hızla dönüştürdüğü günümüz dünyasında, yönetimde değer üreten referans çözüm ortağı olma vizyonu ile çalışmalarına devam etmektedir.

TÜSSİDE, faaliyetlerini tabi olduğu mevzuat çerçevesinde yürütür, anlaşılabilir ve denetlenebilir biçimde ilgili taraflar ile paylaşır. Paydaşlarına ait her türlü kişisel ve kurumsal bilginin mahremiyet durumunu gözetir. Çalışmalarında bilimsel yöntemler kullanır; sonuç olarak oluşacak tüm etkileri dikkate alır. TÜSSİDE, paydaş talepleri, ihtiyaçlar, fırsatlar ve tehditler karşısında çevik olarak sonuca ulaşmayı hedefler. Bu süreçte özenli iş yapış biçimini muhafaza eder, kaliteden ödün vermez.

Enstitü Yönetimi, iyi bir yönetim ortamının oluşması ve devamlılığı için kalite yönetim sistemlerinin kurulması ve sürekli iyileştirilmesini kritik önemde görür. Başarının alanında uzman ve kurumsal bağlılığı yüksek çalışanlarla mümkün olacağına inanan Enstitü Yönetimi, kalite politikasının ve yönetim sisteminin tüm çalışanlar tarafından benimsenmesini önemser.

Menü

Bizi Takip Edin

© 2024 TÜBİTAK BİLGEM | Her Hakkı Saklıdır.