tusside-logo-2_1@4x

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Projesi’nin Açılış Toplantısı Gerçekleştirildi

Bu Haberi Paylaş

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile TÜBİTAK TÜSSİDE arasında imzalanan “İnsan Kaynakları Yönetimi Projesi” nin Açılış Toplantısı 11 Mart 2016 tarihinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde gerçekleştirildi. Toplantıya başta Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Tahir BÜYÜKAKIN ve TÜSSİDE Müdürü Tezer BATTAL olmak üzere; Kocaeli Büyükşehir Belediyesi genel sekreter yardımcıları ile tüm daire başkanları ve ilgili şube müdürleri katılım gösterdi.

Projenin ana amacı, değişik ölçeklerde ve karmaşık bir yapı gösteren belediye hizmetlerinin; metodolojik olarak yönetilmesi, vatandaş memnuniyetinin en üst düzeye çıkarılması, yetkin ve eğitimli kadroların oluşturulmasıdır. Proje kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin mevcut durumu analiz edilecek, proje ekibine İnsan Kaynakları ve proje yönetimi eğitimleri düzenlenecek, iş analizleri ve iş tanımları yapılacaktır.

Proje Açılış Toplantısı’nda proje iş paketleri hakkında bilgi verilmiş, paydaşlar ile projenin ayrıntıları hakkında fikir alış verişinde bulunulmuştur.

Soru ve önerileriniz içinİletişime Geçin

En Yeniler