tusside-logo-2_1@4x

TÜDEMSAŞ ile “Stratejik Yönetim, Süreç Yönetimi ve İç Kontrol Sisteminin Oluşturulması” Projesi Açılış Toplantısı Sivas’ta Gerçekleştirildi

Bu Haberi Paylaş

Türkiye Demiryolu Makinaları Sanayii A.Ş. Genel Müdürlüğü (TÜDEMSAŞ) ile TÜBİTAK TÜSSİDE işbirliği ile başlatılan “Stratejik Yönetim, Süreç Yönetimi ve İç Kontrol Sisteminin Oluşturulması” aşamalarını içeren Proje’nin Açılış Toplantısı 06 Nisan 2017 tarihinde TÜDEMSAŞ ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Toplantıya başta TÜDEMSAŞ Genel Müdürü Sayın Yıldıray KOÇARSLAN olmak üzere TÜDEMSAŞ Üst Yöneticileri ile projede görev alacak TÜDEMSAŞ çalışanları katıldı.

Yıldıray bey bu projenin TÜDEMSAŞ’ın kurumsal gelişim ve değişimine katkılarının fazla olacağını umduklarını ve çok önemsediklerini ifade etti.

TÜSSİDE Sürdürülebilir Kurumsal Yönetim Koordinatörü Sayın Barış ÇARIKCI ve ekibi, proje süreçleri ve uygulama adımları hakkında detaylı bilgi sundular.

Proje kapsamında öncelikle TÜDEMSAŞ’ın Stratejik Planı hazırlanarak Stratejik Yönetim anlayışının kurum içinde yaygınlaşması hedefleniyor. Akabinde devam edecek Süreç Yönetimi ve İç Kontrol Sistemi oluşturulması aşamaları ile kurumun operasyonel verimliliğinin artırılması planlanıyor.

Soru ve önerileriniz içinİletişime Geçin

En Yeniler