tusside-logo-2_1@4x

TÜSSİDE Girişimcilik Akademisi Gedik Üniversitesi’ndeydi

Bu Haberi Paylaş

TÜSSİDE Girişimcilik Akademisi olarak 07-11 Nisan 2014 tarihleri arasında “Gedik Üniversitesi Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Programı”nı Kartal Kampüsünde gerçekleştirdik.

TÜSSİDE Girişimcilik Akademisi eğiticileri  tarafından liderlikten iletişime, iş fikri geliştirmeden finansal planlamaya ve pazarlamadan kamu desteklerine kadar teorik ve uygulamalı eğitimler Gedik Üniversitesi akademisyenlerine verildi.

Beş günlük programın sonunda katılımcılar geliştirdikleri iş fikirlerini Gedik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Berrak Kurtuluş ve TÜSSİDE Müdürü Tezer Battal’ın katıldığı kapanış programında izleyenlerin beğenisine sundu. Gedik Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi temsilcilerinden oluşan bağımsız heyet, iş fikirleri için tasarlanan posterleri oyladı.  Oylama sonunda en yüksek puanı alan “Kids Teknopark” grubu birinci oldu.

Katılımcıların iş fikirlerini sunmalarının ardından sertifika töreni gerçekleştirildi. Gedik Üniversitesi Rektörü Kurtuluş, yaptığı değerlendirmede TÜSSİDE’nin tecrübelerinin kurumu açısından çok anlamlı olduğunu iletirken; Enstitü Müdürü Battal ise Gedik Üniversitesi ile işbirliğine önem verdiklerini ve bunu yeni çalışmalarla devam ettirmek istediklerini belirtti. Sertifika dağıtımının ardından toplu resim çekildi ve program sonlandırıldı.

Soru ve önerileriniz içinİletişime Geçin

En Yeniler