tusside-logo-2_1@4x

TÜSSİDE, Kurum Kültürü ve Takım Olma Sanatı Eğitimini Gerçekleştirdi

Bu Haberi Paylaş

TÜSSİDE, Ankara Kalkınma Ajansı uzman ve destek personeli için “Kurum Kültürü ve Takım Olma Sanatı” konulu uygulamalı eğitim tasarladı.

16-18 Ocak 2015 tarihleri arasında Ankara-Kızılcahamam Çam Hotel’de gerçekleştirilen çalışmaya başta Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Sayın Arif ŞAYIK olmak üzere kurum uzmanları ve çalışanları katıldı. Kurum Kültürü ve Takım Olma konularında verilen iki günlük teorik eğitimler, uygulamalı çalışmalar ve atölye çalışmalarıyla desteklendi.

Kurum Kültürü eğitimi kapsamında kurum ile duygusal bağ kurulması, kurumsal aidiyet oluşturma, kurum kültürü oluşturmada karşılaşılan zorluklar ve kurumsal itibar gibi konular Ankara Kalkınma Ajansı perspektifinden değerlendirildi. Çalışanların inisiyatif alma konusunda teşvik edildiği Takım Olma Sanatı eğitimi kapsamında ise ekip olarak uyumlu çalışmanın dinamikleri incelendi.  Çalışanlar arasında güven duygusu oluşturma, açıklık, şeffaflık ve işbirliği gibi konuların öne çıktığı eğitimin sonunda katılımcılara TÜSSİDE Katılım Sertifikası verildi.

Soru ve önerileriniz içinİletişime Geçin

En Yeniler