tusside-logo-2_1@4x

İETT Genel Müdürü TÜSSİDE’yi Ziyaret Etti

Bu Haberi Paylaş

İETT Genel Müdürü Mümin KAHVECİ, TÜSSİDE yürütücülüğündeki “İETT Proje Bilgilendirme Toplantısı” kapsamında 17 Eylül’ de TÜSSİDE’yi ziyaret etti. TÜSSİDE Enstitü Müdürü Tezer BATTAL, MAM (Marmara Araştırma Merkezi) Başkanı Doç. Dr. Bahadır TUNABOYLU, BİLGEM (Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi) Başkan Yardımcısı Lami KAYA, UME (Ulusal Meteroloji Enstitüsü)  Müdürü Dr. Mustafa ÇETİNTAŞ, MARTEK (Marmara Teknopark) Genel Müdürü Orhan ÇÖMLEK ve MARTEK’te bulunan firmaların temsilcileri programa katıldı. TÜSSİDE’nin düzenlediği bu program, ulusal medyada yer aldı.

Program saat 09:30 da hoşgeldiniz  konuşması ve sabah  kahvaltısı ile başladı. TÜSSİDE Enstitü Müdürü Tezer BATTAL TÜSSİDE sunumu gerçekleştirdi. Enstitünün faaliyetlerini, yetkinliklerini ve gerçekleştirmiş oldukları projeleri anlattı. Sırası ile MAM Başkanı, BİLGEM Başkan Yardımcısı, UME Müdürü, MARTEK Genel Müdürü ve TÜBİTAK TEKNOPARK’ta faaliyet gösteren Ford, ISR( İnformation  Security Research) ve AVL mühendislik şirketi temsilcileri kurumlarını ve gerçekleştirdikleri faaliyetleri anlattılar.

Programda MAM Başkanı Doç. Dr. Bahadır TUNABOYLU ve  İETT Genel Müdürü Mümin KAHVECİ birbirlerine hediyelerini takdim ettiler. Sunumlar gerçekleştikten sonra katılımcılar toplu olarak öğle yemeği yediler. Öğle yemeğinin ardından İETT temsilcileri ve TÜSSİDE “İETT Esnek Ulaşım Proje” yürütücüleri, “İETT Esnek Ulaşım Projesi 2. Faz Toplantısı” na katıldılar.

Etkinliğin ulusal basındaki yansımaları

Bugün Gazetesi
Sabah Gazetesi
Mynet Haber
Anadolu Ajansı

Soru ve önerileriniz içinİletişime Geçin

En Yeniler