tusside-logo-2_1@4x

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kocaeli İl Koordinasyon Toplantısı TÜSSİDE’de Gerçekleştirildi

Bu Haberi Paylaş

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı (STB) tarafından Kocaeli’de faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların işbirliği halinde hareket etmelerini sağlamak üzere en az üç ayda bir kez en üst amirlerin katılımıyla koordinasyon toplantısı düzenlenmesi talep edilmiştir.

Bu kapsamda düzenlenen STB İl Koordinasyon Toplantısının 3.’sü 12 Eylül 2019 tarihinde TÜBİTAK Gebze Yerleşkesinde bulunan Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü (TÜSSİDE) ‘nde gerçekleştirildi. TÜSSİDE’de düzenlenen il koordinasyon toplantısına STB kurumlarının yöneticilerinin yanı sıra ilk kez Organize Sanayi Bölgeleri ve Teknoloji Geliştirme Bölgeleri yöneticileri de davet edildi. 45 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantının başında TÜBİTAK TÜSSİDE Enstitü Müdürü Sayın İsmail DOĞAN tarafından, TÜSSİDE faaliyetleri hakkında bir bilgilendirme sunumu yapıldı.

TÜSSİDE sunumu sonrasında toplantıda gündem maddelerine geçilmiş, katılımcılardan yaşanılan sorunlar ve beklentiler konusunda görüş ve öneriler alındı.

Toplantının son aşamasında İslam İşbirliği Teşkilatı’nın yürüttüğü OIC INTERN adlı uluslararası staj programının tanıtımına yönelik olarak bir sunum gerçekleştirildi.

Soru ve önerileriniz içinİletişime Geçin

En Yeniler