tusside-logo-2_1@4x

T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı 2014-2018 Stratejik Plan Projesi

Bu Haberi Paylaş

Tema 1: Karayolları

T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Stratejik Plan Projesi kapsamında TÜBİTAK Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü(TÜSSİDE)  moderatörlüğünde, kurum çalışanları, orta ve üst düzey yönetimi ve dış paydaşlardan oluşan yaklaşık 80 kişinin katıldığı “Ortak Akıl Platformu®” 30 Ocak 2013’te Ankara Dedeman Otel’de gerçekleşti.

T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı Sn. M.Habib SOLUK’un açılış konuşmasıyla başlayan Karayolları temalı Ortak Akıl Platformu®’na T.C.Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C.Orman ve Su İşleri Bakanlığı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, T.C.Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, T.C.Milli Eğitim Bakanlığı, T.C.Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C.Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, T.C.Sağlık Bakanlığı, T.C. Kalkınma Bakanlığı, T.C.Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, İzmir Büyükşehir Belediyesi, PTT Genel Müdürlüğü, Türkiye İstatistik Kurumu(TUİK), Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü, Karayolları Genel Müdürlüğü, Uluslar Arası Kara Yolu İle Yük Taşımacıları ve Acenteleri Derneği, Türkiye Yol-İş Sendikası, TÜRKSAT Uydu Haberleşme Kablo Tv ve İşletme A.Ş, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği(TURSAB), Türkiye Otobüsçüler Federasyonu(TOFED), Kargo İşletmecileri Derneği (KARİD) , Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND), Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TSOF), Tüm Otobüsçüler Derneği (TODER), TÜVTURK, Mesleki Yeterlilik Kurumu ve T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı temsilcileri katıldı.T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı Sn. M.Habib SOLUK’un açılış konuşmasıyla başlayan Karayolları temalı Ortak Akıl Platformu®’na T.C.Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C.Orman ve Su İşleri Bakanlığı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, T.C.Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, T.C.Milli Eğitim Bakanlığı, T.C.Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C.Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, T.C.Sağlık Bakanlığı, T.C. Kalkınma Bakanlığı, T.C.Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, İzmir Büyükşehir Belediyesi, PTT Genel Müdürlüğü, Türkiye İstatistik Kurumu(TUİK), Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü, Karayolları Genel Müdürlüğü, Uluslar Arası Kara Yolu İle Yük Taşımacıları ve Acenteleri Derneği, Türkiye Yol-İş Sendikası, TÜRKSAT Uydu Haberleşme Kablo Tv ve İşletme A.Ş, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği(TURSAB), Türkiye Otobüsçüler Federasyonu(TOFED), Kargo İşletmecileri Derneği (KARİD) , Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND), Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TSOF), Tüm Otobüsçüler Derneği (TODER), TÜVTURK, Mesleki Yeterlilik Kurumu ve T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı temsilcileri katıldı.

Tema 2: Denizcilik

T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Stratejik Plan Projesi kapsamında TÜBİTAK Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü(TÜSSİDE)  moderatörlüğünde, kurum çalışanları, orta ve üst düzey yönetimi ve dış paydaşlardan oluşan yaklaşık 80 kişinin katıldığı “Ortak Akıl Platformu®” 31 Ocak 2013’te Ankara Dedeman Otel’de gerçekleşti.

T.C. Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı Strateji Geliştirme Daire Başkanı Sn.Recep Yüksel’in Açılış Konuşmasıyla Başlayan Denizcilik Temalı Ortak Akıl Platformu®’na T.C.Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, T.C. Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C. Kalkınma Bakanlığı, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu(TÜBİTAK), İstanbul Liman Başkanlığı, İzmir  Liman Başkanlığı, Mersin Liman Başkanlığı, Aliağa Liman Başkanlığı, İzmit Liman Başkanlığı,  Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü, Türk Standartları Enstitüsü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, PTT Genel Müdürlüğü, Mersin Deniz Ticaret Odası, Türkiye İstatistik Kurumu(TUİK), Dokuz Eylül Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu, İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri Deniz Ticaret Odası(IMEAK), Gemi Makineleri İşletme Mühendisleri Odası, Amatör Denizcilik Federasyonu, Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği, Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü, Türk Ulaşım Sendikası., Türkiye Denizciler Sendikası Birleşik Taşımacılık Çalışanları Sendikası(BTS), TÜRKSAT Uydu Haberleşme Kablo Tv ve İşletme A.Ş. ve T.C. Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı Temsilcileri katıldı.

Tema 3: Haberleşme

T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Stratejik Plan Projesi kapsamında TÜBİTAK Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü(TÜSSİDE)  moderatörlüğünde, kurum çalışanları, orta ve üst düzey yönetimi ve dış paydaşlardan oluşan yaklaşık 70 kişinin katıldığı “Ortak Akıl Platformu®” 5 Şubat 2013’te Ankara Dedeman Otel’de gerçekleşti.

T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Strateji Geliştirme Daire Başkanı Sn.Recep Yüksel’in Açılış Konuşmasıyla Başlayan Haberleşme Temalı Ortak Akıl Platformu®’na T.C.Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, T.C.Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, T.C.Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı,T.C.Adalet Bakanlığı, T.C.Dışişleri Bakanlığı, T.C.Avrupa Birliği Bakanlığı, TCDD Genel Müdürlüğü, Bilgi Teknolojileri Ve İletişim Kurumu, Emniyet Genel Müdürlüğü, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu(TÜBİTAK), Türk Telekomünikasyon A.S., Ankara Büyükşehir Belediyesi, PTT Genel Müdürlüğü, Haberleşme Genel Müdürlüğü, Gazi Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Turkcell, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., Yazılım Sanayicileri Derneği (YASAD), Türkiye Bilişim Vakfı (TBV), Mobil Servis Sağlayıcı İşadamları Derneği, Mobil İletişim Sistemleri ve Araçları İşadamları Derneği(MOBİSAD),  Serbest Telekomünikasyon İşletmecileri Derneği (TELKODER),  Tüm Telekomünikasyon İş Adamları Derneği (TÜTED), TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası, Türkiye Elektronik Sanayicileri Derneği (TESID), Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü, TÜRKSAT Uydu Haberleşme Kablo Tv ve İşletme A.Ş. ve T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Temsilcileri katıldı.

Tema 4: Havacılık ve Uzay Teknolojileri

T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Stratejik Plan Projesi kapsamında TÜBİTAK Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü(TÜSSİDE)  moderatörlüğünde, kurum çalışanları, orta ve üst düzey yönetimi ve dış paydaşlardan oluşan yaklaşık 70 kişinin katıldığı “Ortak Akıl Platformu®” 6 Şubat 2013’te Ankara Dedeman Otel’de gerçekleşti.

T.C. Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı Strateji Geliştirme Daire Başkanı Sn.Recep Yüksel’in Açılış Konuşmasıyla Başlayan Havacılık ve Uzay Teknolojileri Temalı Ortak Akıl Platformu®’na T.C.Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TC.Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, T.C.Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı,T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, T.C.Avrupa Birliği Bakanlığı, T.C. Orman Ve Su İşleri Bakanlığı, T.C.Maliye Bakanlığı, T.C.Kalkınma Bakanlığı, T.C. Sağlık Bakanlığı,TCDD Genel Müdürlüğü, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, ASELSAN Anonim Şirketi,  HAVELSAN Anonim Şirketi, STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret A.Ş., TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş (TAI), Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü, Karayolları Genel Müdürlüğü(KGM),  Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu(TÜBİTAK), Türkiye İstatistik Kurumu(TÜİK), PTT Genel Müdürlüğü, Bilkent Üniversitesi, Türk Hava Kurumu Üniversitesi, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. (TUSAŞ), Türkiye Hava Trafik Kontrolörleri Derneği (TATCA), Türkiye Havayolu Pilotları Derneği (TALPA), Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB), TMMOB Makine Mühendisleri Odası, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü, TÜRKSAT Uydu Haberleşme Kablo Tv ve İşletme A.Ş. ve T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Temsilcileri katıldı.

Soru ve önerileriniz içinİletişime Geçin

En Yeniler