tusside-logo-2_1@4x

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü’nün Süreçleri TÜSSİDE Tarafından Analiz Edilecek

Bu Haberi Paylaş

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürlüğü ve TÜBİTAK TÜSSİDE işbirliği ile başlatılan proje kapsamında TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğüne ait tüm kurumsal süreçler mercek altın alınacak.

TCDD Süreç Envanteri projesi, 29 Ağustos 2019’da TCDD Konferans Salonu’nda TCDD Genel Müdür Yardımcısı İsmail ÇAĞLAR’ın sahipliğinde gerçekleştirilen açılış toplantısı ile başlamıştır. Açılış toplantısında TÜSSİDE Enstitü Müdürü İsmail DOĞAN ve TCDD Genel Müdür Yardımcısı İsmail ÇAĞLAR, projenin TCDD açısından önemine ve işbirliğinden duyulan heyecana vurgu yapan birer açılış konuşması gerçekleştirmişlerdir. Açılış toplantısına TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğünde görev yapmakta olan Daire Başkanları ve Şube Müdürleri de katılım sağlamışlardır.

Açılış konuşmalarının ardından, TCDD ve TÜBİTAK TÜSSİDE adına proje yönetiminden sorumlu proje yürütücüleri tarafından proje hakkında teknik bilgilendirme sunumları yapılmıştır. Sunumların ardından soru ve cevap bölümü ile toplantı sona ermiştir.

Proje kapsamında TCDD’nin tüm süreçlerinin analiz edilerek kurumun süreç envanterinin ve tüm süreç sahipliklerinin belirlenmesi amaçlanmaktadır. Proje ile TCDD’nin yakın vadede hedeflediği Kalite ve İnsan Kaynakları Yönetiminin geliştirilmesine katkı sağlanması hedeflenmektedir.

Soru ve önerileriniz içinİletişime Geçin

En Yeniler