tusside-logo-2_1@4x

TÜBİTAK TÜSSİDE ve İTÜ İşbirliğinde Yönetim Bilimleri Sempozyumu

Bu Haberi Paylaş

Ülkemizdeki yönetim kültürünün geliştirilmesi, sürdürülebilir yönetim sistemlerin oluşturulması, kaynakların kullanımındaki verimliliğin artırılması amacıyla TÜBİTAK TÜSSİDE, uzman kadrosu ve üniversiteler ile işbirliği yaparak eğitim, danışmanlık ve Ar-Ge içerikli proje hizmetleri vermektedir. Bu amaçla, Yönetim Bilimleri Sempozyumu 8-9 Aralık 2016 tarihleri arasında İTÜ İşletme Fakültesi’nde düzenlenecektir.

TÜBİTAK TÜSSİDE ve İTÜ işbirliğinde yapılacak olan sempozyumun ana teması “Kamu ve Özel Sektörde Yönetim Bilimleri Uygulamaları” olarak belirlenmiştir.  Sempozyuma katılım ücretsiz olup online kayıt yaptırmak gerekmektedir.

Sempozyum ile yönetim bilimleri alanında kamu ve özel sektör çalışanları akademisyen, uzman ve öğrencilerin bilgi ve tecrübelerini paylaşması amaçlanmaktadır. Sempozyum kapsamında yapılacak konuşma ve bildiri sunumları ile yönetim bilimleri alanında yapılan uygulamalara dair bilgilendirme toplantıları gerçekleştirilecektir.

Katılımcılara uzmanlık, akademik gelişim ve profesyonellerle işbirlikleri geliştirme fırsatları sunacak olan Yönetim Bilimleri Sempozyumuna  katılımınızdan mutluluk duyarız.

Sempozyum ile ilgili detaylı bilgiler www.yonetimsempozyumu.com sayfasındadır.

Soru ve önerileriniz içinİletişime Geçin

En Yeniler