tusside-logo-2_1@4x

DOKAP Stratejik Plan Dış Paydaş OAP® Çalışması Giresun’da Gerçekleştirildi

Bu Haberi Paylaş

T.C Kalkınma Bakanlığı Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi (DOKAP) ile TÜSSİDE arasında 28 Mart 2016 tarihinde imzalanan DOKAP Stratejik Planlama Projesi kapsamında kamu kurum/kuruluş, üniversite ve STK temsilcilerinden oluşan yaklaşık 150 dış paydaşın katılımıyla düzenlenen çalıştay 26 Mayıs 2016 tarihinde Giresun’da gerçekleştirildi.

Kurumsal analizin en önemli kısmı olarak değerlendirilebilecek dış paydaş görüşlerinin alınması maksadıyla düzenlenen çalıştay, DOKAP BKİ Başkanı Ekrem Yüce’nin açılış konuşmasıyla başladı. Açılış konuşması sonrasında TÜSSİDE adına Can Bayraktar tarafından yapılan proje bilgilendirme sunumunu takiben TÜSSİDE danışmanlarından Selçin Haney moderatörlüğünde Ortak Akıl Platformu® çalışması gerçekleştirildi.

Çalıştayda DOKAP’ın kurumsallaşma çalışmaları çerçevesinde katılımcıların DOKAP ile ilgili görüşlerini, beklentilerini ve değerlendirmelerini almak amacıyla bir anket çalışması da uygulandı. Bu çalıştay ve anketler sonucu elde edilecek çıktılar DOKAP’ta uzun vadeli bakış açısı ile olması gereken stratejik kurgunun tespiti ve odaklanılacak öncelikli alanların belirlenmesi konularında stratejik plana girdi oluşturacaklardır.

Soru ve önerileriniz içinİletişime Geçin

En Yeniler