İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU) çalışanları içinTÜSSİDE tarafından tasarlanan “Çağdaş Yönetim Yaklaşımları ve Ekip Olma Sanatı” eğitim programı, 13-15 Aralık ve 20-22 Aralık tarihlerinde TÜSSİDE tesislerinde gerçekleştirildi. Çağdaş Yönetim Yaklaşımları çerçevesinde verilen teorik bilgininyanısıra Takım Olmak ve Takım Olarak Problem Çözebilmek konusunda katılımcıların becerilerini artırmaya yönelik tasarlanmış oyunlar eğitim programının genel içeriğini oluşmuştur.İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU) çalışanları içinTÜSSİDE tarafından tasarlanan “Çağdaş Yönetim Yaklaşımları ve Ekip Olma Sanatı”eğitim programı, 13-15 Aralık ve 20-22 Aralık tarihlerinde TÜSSİDE tesislerinde gerçekleştirildi. Çağdaş Yönetim Yaklaşımları çerçevesinde verilen teorik bilgininyanısıra Takım Olmak ve Takım Olarak Problem Çözebilmek konusunda katılımcıların becerilerini artırmaya yönelik tasarlanmış oyunlar eğitim programının genel içeriğini oluşmuştur.
Haberler
Tarım Bilgi Sistemi Uygulamaları Ülke Modeli Fizibilite Çalışması Tamamlandı
Tarım ve Orman Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü ile TÜBİTAK TÜSSİDE iş birliğinde yürütülen “Tarım