tusside-logo-2_1@4x

Saha İstanbul ve TÜBİTAK TÜSSİDE İşbirliğinde Gerçekleştirilen “MBA Yöneticilik Gelişim Programı” Sanayi ve Teknoloji Bakanımızın Katılımı ile İlk Mezunlarını Verdi

Bu Haberi Paylaş

TÜBİTAK TÜSSİDE ve SAHA İstanbul Derneği işbirliğiyle hayata geçirilen SAHA MBA Yöneticilik Gelişim Programı 23 Ocak 2020 tarihinde 2. Savunma Sanayi Buluşmaları’nda yapılan sertifika töreni ile ilk mezunlarını verdi. Programa katılıp başarı gösteren katılımcılara sertifikaları Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Mustafa VARANK, TÜSSİDE Enstitü Müdürü İsmail DOĞAN, SAHA İstanbul Derneği Genel Sekreteri İlhami KELEŞ tarafından takdim edildi.

Mart – Aralık 2019 tarihleri arasında sunulan programa ülkemizin önde gelen savunma, havacılık ve uzay sektöründe faaliyet gösteren 21 firma yöneticisi ve yönetici adayları katıldı.

TÜBİTAK’ın araştırma ve proje kültürü ile SAHA İstanbul Derneği’nin sektör birikimini harmanlayan ve de SAHA firmaları için terzi usulü yaklaşımla kurgulanan SAHA MBA Yöneticilik Gelişim Programı kapsamında kurumsal yönetim, iş geliştirme, teknolojik inovasyon yönetimi, dijital dönüşüm yansımaları, finans yönetimi, araştırma yöntemleri ve liderlik modüllerinde toplam 210 saatlik eğitimler verildi.

Katılımcıların yönetsel ve teknik becerilerini geliştirmenin yanında aralarındaki güvene dayalı işbirliği ve iletişimi de güçlendiren SAHA MBA Yöneticilik Gelişim Programı 2020 yılında da yeni katılımcılar ile devam etmesi öngörülmektedir.

Soru ve önerileriniz içinİletişime Geçin

En Yeniler