tusside-logo-2_1@4x

TÜRASAŞ Mevcut Durum Analizi Değerlendirme ve Öneri Geliştirme Çalıştayı Gerçekleştirildi.

Bu Haberi Paylaş

Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii A.Ş. (TÜRASAŞ) ile TÜBİTAK TÜSSİDE iş birliğinde yürütülen “Kurumsal Kapasitenin Değerlendirilmesi ve Geliştirilmesi Projesi” kapsamında 27-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında Ankara-Kızılcahamam’da “TÜRASAŞ Mevcut Durum Analizi Değerlendirme ve Öneri Geliştirme Çalıştayı” gerçekleştirilmiştir.

TÜBİTAK TÜSSİDE moderatörlüğünde gerçekleşen çalıştaya TÜRASAŞ üst yönetiminin ve ilgili çalışanlarının dahil olduğu yaklaşık 130 kişi katılmıştır. Çalıştayın açılış oturumu sırasıyla TÜBİTAK TÜSSİDE Enstitü Müdürü Sn. İsmail Doğan ve TÜRASAŞ Genel Müdürü Sn. Mustafa Metin Yazar’ın konuşmaları ile başlamıştır.

Çalıştayda, online görüşmeler ve saha ziyaretleri ile gerçekleştirilen mevcut durum analizi çalışmalarından elde edilen bulgular her bir konu başlığına özgü tasarlanmış olan beş farklı oturumda eş zamanlı tartışılmıştır. Çalışma sonucunda bulgulara yönelik çözüm önerileri değerlendirilmiş olup yeni öneriler geliştirilmiştir.

Çalıştay programı, her bir çalışma grubunun kendi oturum çıktılarını diğer katılımcılara aktardığı ve genel değerlendirmelerin alındığı kapanış programı ile sona ermiştir.

Soru ve önerileriniz içinİletişime Geçin

En Yeniler