tusside-logo-2_1@4x

GAP Stratejik Plan Ortak Akıl Platformu® Gerçekleştirildi ve Stratejik Plan Hazırlama Eğitimlerine Start Verildi

Bu Haberi Paylaş

T.C. Kalkınma Bakanlığı GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı ile başlatılan Stratejik Plan Hazırlama Eğitimleri Projesi kapsamında idarenin misyonu ile vizyonunun belirlenmesi ve GZFT (SWOT) analizi amacıyla 13 Haziran 2017 Salı günü yaklaşık 60 iç paydaşın katılımıyla TÜSSİDE uzman ve danışmanlarının moderasyonunda bir OAP gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen OAP sonrasında, Çarşamba günü GAP BKİ proje ekibi ve idare koordinatörlükleri ile ayrı ayrı düzenlenen toplantılarda İdare’nin ortaya konulan vizyona ulaşabilmesi için önümüzdeki yıllarda gerçekleştirilmesi planlanan proje ve faaliyetlere yönelik bir beyin fırtınası çalışması yapıldı. 15 Haziran Perşembe günü öğleden önce İdare Stratejik Plan Ekibi ile misyon ve vizyon ifadelerinin konsolidasyonu yapıldıktan sonra öğleden sonraki oturumda stratejik amaçların ve bu amaçlarla uyumlu hedeflerin belirlenmesi için ön çalışma gerçekleştirildi.

19 Haziran haftası yapılacak eğitim ve toplantı faaliyetleriyle devam edecek proje Temmuz ayı içerisinde yapılacak kapanış toplantısı ile tamamlanacaktır.

Soru ve önerileriniz içinİletişime Geçin

En Yeniler